FORUM JAKOŚĆ DOSTAWCÓW, październik 2016

11-12 października 2016, Warszawa
FORUM JAKOŚĆ DOSTAWCÓW, październik 2016
Kategoria: 
Jakość

W dniach 11-12 października br. w Teresinie k/Warszawy odbyło się spotkanie masterclass FORUM JAKOŚĆ DOSTAWCÓW.

Była to kolejna edycja spotkania dla praktyków zarządzających jakością, pierwszy raz dedykowana wyłącznie jakości dostawców.

Główne zagadnienia forum to optymalizacja procesów zarządzania jakością i rozwojem dostawców: analiza ryzyka, szkolenia, ocena i monitoring, proces współpracy z dostawcami: audyty vs proaktywne podejście do dostawcy, umowy jakościowe i trudności we współpracy, wdrażanie rozwiązań mających na celu poprawę wskaźników jakościowych u dostawców.

Meritum spotkania zostało poszerzone o Delphi Quality Session w zakładzie o nowoczesnych rozwiązaniach z zarzadzania jakością dostawców. Bardzo dziękujemy Zarządowi firmy za umożliwienie odwiedzenia zakładu oraz miłe przyjęcie.

Forum zostało bardzo pozytywnie ocenione pod względem merytorycznym i organizacyjnym. Uczestnicy przyznali, iż udział w tego typu multibranżowym spotkaniu to doskonała okazja do nawiązania wielu nowych biznesowych kontaktów i wymiany doświadczeń. Sprzyjała temu też wspólna kolacja z elementami integracji.

Bardzo dziękujemy Uczestnikom i Prelegentom za aktywny, pełen dyskusji udział i wspólnie stworzoną miłą atmosferę. 

Do zobaczenia na kolejnych naszych konferencjach.

Poniżej kilka wybranych opinii.

Powiązane opinie: 
Bardzo dobrze i profesjonalnie przygotowana konferencja. Kolacja integracyjna to mile spędzony czas.
Szef Działu Jakości i Zachowania Produktu, CNH Industrial Polska Sp. z o.o., Forum Jakość Dostawców, październik 2016
Konferencja bardzo dobrze zorganizowana: dobre miejsce, wystarczające warunki pobytowe, dobra organizacja i dynamika konferencji, organizatorzy obecni ale bardzo dyskretni. W czasie kolacji prowadzący w fajny sposób wytworzył dobrą atmosferę. Ułożenie stołów przybliżyło ludzi do siebie i ułatwiło kontakt. Prosto, ale dobrze zorganizowane.
Manager Jakości, SGL Carbon Polska S.A., Forum Jakość Dostawców, październik 2016
Profesjonalnie zorganizowane forum, umożliwiające wymianę poglądów i doświadczeń z innymi specjalistami. Kolacja w 100% spełniła moje oczekiwania.
Inżynier Jakości, Pilkington Automotive Poland Sp. z o.o., Forum Jakość Dostawców, październik 2016
Miło i przyjemnie spędzony czas na konferencji. Spotkanie umożliwiło poszerzenie wiedzy oraz zapewniło nowe spojrzenie na powszechnie znane tematy. Kolacja to niezwykle sympatyczny wieczór, możliwość nawiązania relacji i integracji podczas wspaniałej zabawy!
Product Quality Engineer, Flexlink Systems Polska Sp. z o.o., Forum Jakość Dostawców, październik 2016

Nasi partnerzy: