FORUM JAKOŚĆ DOSTAWCÓW, marzec 2017

14 - 15 -16 marca 2017, Wieliczka
FORUM JAKOŚĆ DOSTAWCÓW, marzec 2017
Kategoria: 
Jakość

Szanowni Państwo,

W dniach 14-15-16 marca 2017 w Wieliczce odbyła się II edycja masterclass FORUM JAKOŚĆ DOSTAWCÓW.

WSPÓŁPRACA Z DOSTAWCAMI jest aspektem niezwykle ważnym dla efektywności i skuteczności funkcjonowania przedsiębiorstwa – doskonalenie oceny dostawców staje się WYZWANIEM.

Tematem przewodnim forum była optymalizacja procesów zarządzania jakością i rozwojem dostawców: ocena ryzyka, szkolenia, ocena i monitoring dostawcy, proces współpracy, wdrażanie rozwiązań mających na celu poprawę wskaźników jakościowych u partnerów.

Prelekcje merytoryczne zostały poparte konkretnymi przykładami skutecznych narzędzi zapewnienia jakości dostawców podczas zwiedzania linii produkcyjnych zakładu MAN Trucks w Niepołomicach.

Bardzo dziękujemy Zarządowi MAN Trucks w Niepołomicach za umożliwienie odwiedzenia zakładu oraz profesjonalne przygotowanie zwiedzania i otwartość w przekazywaniu wiedzy. Uprzejmość, zaangażowanie merytoryczne, wiedza i doświadczenie wszystkich pracowników zrobiły ogromne wrażenie na Uczestnikach spotkania.

Powiązane opinie: 
Poziom obsługi oceniam jako bardzo profesjonalny. Wszyscy przedstawiciele firmy MOVIDA byli bardzo pomocni, dobrze koordynowali działania, dbali o czas zaplanowany na poszczególne aktywności. Sama konferencja cechuje się bardzo dobrym doborem tematyki. Konferencja świetnie łączy elementy biznesowe z elementami rozrywki.
Dyrektor Jakości, Govecs Poland Sp. z o.o., FORUM JAKOŚĆ DOSTAWCÓW, marzec 2017
Wysoki poziom kultury organizacyjnej konferencji stwarza bardzo dobre warunki do wymiany doświadczeń i dzielenia się wiedzą. Pracownicy firmy MOVIDA otwarcie wychodzą naprzeciw potrzebom klienta. Kolacja odbyła się w swobodnej i otwartej atmosferze. Elementy integracji pomagają w bezpośrednich kontaktach, rozwoju rozmów z tematów biznesowych.
Supplier Quality Assurance Manager, Scanfil Poland Sp. z o.o., FORUM JAKOŚĆ DOSTAWCÓW, marzec 2017
Różne branże, różne lokalizacje, problemy podobne. Niezwykła możliwość poznania specjalistów z różnych dziedzin i wymiana doświadczeń. Spotkanie teorii z praktyką – bardzo miłe i efektywne. Kolacja biznesowo-integracyjna to bardzo pozytywne wydarzenie, pozwalające na nawiązanie koleżeńskich relacji z innymi uczestnikami.
Kierownik Zapewnienia Jakości Dostawców, Solaris Bus & Coach, FORUM JAKOŚĆ DOSTAWCÓW, marzec 2017
Bardzo dobrze przygotowany program i w jasny sposób przekazany przez prowadzących. Zamiast teorii jest przekazana praktyka i rzeczywiste funkcjonowanie w różnych zakładach, co daje prawdziwą wartość dodaną dla zdobytej wiedzy i zastosowania jej we własnej organizacji. Jeśli chodzi o obsługę przez pracowników firmy MOVIDA to można powiedzieć: właściwi ludzie na właściwym miejscu. Kolacja biznesowo-integracyjna dała możliwość nawiązania relacji zawodowych, wymiany wiedzy, nawiązanie kontaktów. Fajny sposób uzupełnienia forum, godny polecenia dla wszystkich.
Inżynier Nadzoru i Zarządzania Dostawcami, Safran Transmission Systems Poland Sp. z o.o., FORUM JAKOŚĆ DOSTAWCÓW, marzec 2017
Profesjonalne podejście pracowników firmy MOVIDA do uczestników FORUM. Widać było pełne zaangażowanie. Spotkanie bardzo ciekawe, kilka elementów na pewno postaramy się wykorzystać w naszym zakładzie. Kolacja pozwoliła nam lepiej siebie poznać, a gry integracyjne bardzo rozluźniły atmosferę, dzięki czemu rozmowy miedzy uczestnikami przebiegały w bardzo przyjaznej atmosferze.
Koordynator Kontroli Wejściowej, Cooper Standard Polska, FORUM JAKOŚĆ DOSTAWCÓW, marzec 2017
Bardzo miła i przyjemna konferencja. Przygotowana tematyka trafiona w moje oczekiwania. Bardzo profesjonalne i rzeczowe podejście wszystkich prowadzących ekspertów. Mogę polecić innym. Na kolacji panowała bardzo miła atmosfera. Miałem możliwość zapoznania się z uczestnikami. Bardzo milo spędzony czas. Możliwość integracji i zabawy.
Specjalista ds. Jakości Dostawców, Scanfil Poland Sp. z o.o., FORUM JAKOŚĆ DOSTAWCÓW, marzec 2017
Konferencja zorganizowana profesjonalnie. Wiedza prelegentów na bardzo wysokim poziomie, przekazana w sposób jasny i przejrzysty. Zaletą FORUM jest fakt, iż prelegentami są osoby czynnie uczestniczące w procesach i podpierające się przykładami z życia korporacji, w których pracują. Obsługa ze strony pracowników firmy MOVIDA również na bardzo zadowalającym poziomie. Wieczór integracyjny służył raczej nawiązaniu kontaktów prywatnych. Rozmowy biznesowe natomiast bardziej w przerwach miedzy prelekcjami.
Specjalista ds. Zakupów, KLIPPAN SAFETY Sp. z o.o., FORUM JAKOŚĆ DOSTAWCÓW, marzec 2017

Nasi partnerzy: