FACTORIES TOUR, II nitka, kwiecień 2017

4-5-6 kwietnia 2017, Poznań
FACTORIES TOUR, II nitka, kwiecień 2017
Kategoria: 
Produkcja - Utrzymanie ruchu

Szanowni Państwo,

w dniach 4-5-6 kwietnia 2017 r. w Poznaniu odbyła się II nitka FACTORIES TOUR, spotkania o unikatowej formule, łączącej w sobie część merytoryczną z praktyką.

Nasze zaproszenie do współpracy przyjęli Szefowie nowoczesnych, efektywnie działających i znakomicie zarządzanych zakładów produkcyjnych:

Bridgestone Sp. z o.o.  
RECARO Aircraft Seating Polska Sp. z o.o.  
Strauss Café Poland Sp. z o.o.        

Zakłady, które zaprosiliśmy do przedstawienia swoich osiągnięć, charakteryzują się sprawdzonymi, innowacyjnymi rozwiązaniami, zaawansowanymi systemami zarządzania oraz wysoce zoptymalizowanymi procesami.

Tematem przewodnim spotkania było efektywne zarządzanie procesami produkcyjnymi. Zwiedzanie poprowadzili wybitni praktycy o wieloletnim doświadczeniu, którzy przedstawili szczegółowe informacje merytoryczne. Prelegenci omówili rozwiązania wdrożone w swoich zakładach, aby następnie zaprezentować je „na żywo” podczas zwiedzania. Po każdorazowym zwiedzaniu odbyła się sesja pytań i odpowiedzi, która umożliwiła uczestnikom wymianę poglądów i dogłębne poznanie zastosowanych rozwiązań.

Uczestnicy docenili różnorodność prezentowanych zakładów, zarówno jeśli chodzi o profil produkcji, wielkość, jak i wiek, a także pochodzenie kultury zarządzania, gdyż dało to dodatkową szansę na znalezienie inspiracji oraz wypracowania nowych dróg rozwoju i usprawnień.

Według uczestników udział w Forum był doskonałą okazją do nawiązania wielu nowych biznesowych kontaktów i wymiany doświadczeń, czemu dodatkowo sprzyjały wspólne kolacje z elementami integracji.

Bardzo dziękujemy Zarządom powyższych firm za umożliwienie odwiedzenia zakładów oraz profesjonalne przygotowanie spotkania i bardzo miłe przyjęcie. Uprzejmość, zaangażowanie merytoryczne, wiedza i doświadczenie wszystkich pracowników zrobiły ogromne wrażenie na Uczestnikach spotkania.

Wszystkim Uczestnikom i Prelegentom dziękujemy za aktywny udział w tym wartościowym spotkaniu oraz wspólnie stworzoną, miłą atmosferę.

O wyjątkowości spotkania najlepiej świadczą opinie uczestników. Poniżej kilka z nich.

Powiązane opinie: 
Pełen profesjonalizm, łatwość prowadzenia, dostępność materiałów, wysoka jakość organizacji. W pełni rekomenduję, chętnie wezmę udział w kolejnej edycji. Kolacja: idealnie dobrana gra, świetny element wyjazdu, który ułatwił nawiązanie relacji i ukierunkował resztę wydarzenia w kolejnych dniach.
Business Development Manager Sodexo Polska Sp. z o.o., FACTORIES TOUR 2017 II nitka, kwiecień 2017
Bardzo profesjonalna forma konferencji powiązana ze zwiedzaniem zakładów o wysokiej kulturze Lean Manufacturing. Możliwość zobaczenia fabryk o zróżnicowanych profilach produkcji. Doskonała forma wymiany doświadczeń, poznawania najlepszych praktyk w budowaniu świadomości Lean Manufacturing i kreowania aktywnego zaangażowania pracowników w tym procesie. Podczas kolacji możliwa była wymiana kontaktów, wieczór integracyjny prowadzony w początkowej fazie przez animatora pozwolił rozluźnić atmosferę, a to z kolei przyczyniło się pozytywnie do rozwoju rozmów i wymiany doświadczeń związanych z FACTORIES TOUR.
Kierownik Liniowy Produkcji, Drumet Liny i Druty Sp. z o.o., FACTORIES TOUR 2017 II nitka, kwiecień 2017
Bardzo dobry pomysł aby wizytować kilka zakładów w kilka dni, możliwość zobaczenia różnych technologii, systemów podejścia do poszczególnych elementów zarządzania. Mam nadzieję, że będą kolejne edycje spotkania.
Kierownik BHP, Faurecia Automotive S.A., FACTORIES TOUR 2017 II nitka, kwiecień 2017
Pierwszy raz brałem udział w konferencji FACTORIES TOUR. Wrażenia bardzo pozytywne. Dobra organizacja, synchronizacja terminów, wysoki poziom merytoryczny, zaangażowanie organizatorów, interesująca tematyka. Zakłady były bardzo dobrze dobrane. Polecam udział w tego typu konferencji. Kolacja biznesowo-integracyjna dała możliwość lepszego poznania się, jak również nawiązania relacji zawodowych. Na spotkaniu integracyjnym omawiano kwestie dotyczące FACTORIES TOUR, jak również podejmowano nieformalne i nie czysto zawodowe tematy celem lepszego poznania się nawzajem.
Koordynator Przygotowania Procesu, FWB Brökelmann Polska Sp. z o.o., FACTORIES TOUR 2017 II nitka, kwiecień 2017

Nasi partnerzy: