BADANIA MATERIAŁÓW DO KONTAKTU Z ŻYWNOŚCIĄ, KOSMETYKAMI I FARMACEUTYKAMI, listopad 2016

22 i 23 listopada 2016, Reda
BADANIA MATERIAŁÓW DO KONTAKTU Z ŻYWNOŚCIĄ, KOSMETYKAMI I FARMACEUTYKAMI, listopad 2016
Kategoria: 
Opakowania

W dniach 22-23 listopada 2016 r. w Gdyni  obyło się spotkanie masterclass „Badania materiałów do kontaktu z żywnością, kosmetykami i farmaceutykami”.

Uczestnicy konferencji zapoznali się z merytorycznymi, opartymi na studiach przypadków prelekcjami dotyczącymi m.in. nadchodzących zmian w przepisach, wymagań zdrowotnych dla opakowań żywności czy wpływu innowacji na bezpieczeństwo produktów.

Wartością dodaną spotkania była możliwość zwiedzenia akredytowanego laboratorium J.S. Hamilton Poland S.A. Wizyta w laboratorium nie była wycieczką poglądową, lecz zwiedzaniem o charakterze technicznym. Uczestnicy konferencji brali aktywny udział w doświadczeniach, które był przeprowadzane w ich obecności.

Zakończenie spotkania stanowiły warsztaty z ustalania niezbędnego zakresu badań materiałów do kontaktu z żywnością, kosmetykami i farmaceutykami.

Organizator konferencji MOVIDA serdecznie dziękuje wszystkim uczestnikom za liczne przybycie i słowa uznania oraz Zarządowi i pracownikom J.S. Hamilton Poland S.A. za profesjonalne przygotowanie wizyty i konsultacje merytoryczne na najwyższym poziomie.

 

Poniżej kilka opinie Uczestników o wizycie J.S. Hamilton Poland S.A.:

"Bardzo dobrze zorganizowana wizyta. Jestem pod wrażeniem wyposażenia i szerokiego zakresu badań wykonywanych w laboratorium."

"Wizyta w laboratorium była wartością dodaną całego spotkania. Zaprezentowano szerokie spectrum wykonywanych analiz."

"Wizyta wartościowa, przedstawiająca proces badania próbek w sposób przejrzysty i klarowny. Wizyta godna polecenia."

"Duża wiedza i profesjonalizm osób prowadzących. Jestem pod wrażeniem wyposażenia laboratorium i sprzętu najwyższej jakości."

"Laboratorium na bardzo wysokim poziomie. Porządny sprzęt i wyposażenia sprawiają, że u potencjalnego klienta wzrasta poziom zaufania. Bardzo kompetentne osoby oprowadzające, otwarte na pytania, pomagające w zrozumieniu pewnych rzeczy. Wizyta bardzo przydatna, przesympatyczna atmosfera, miłe wspomnienia na lata."

"Bardzo cenna wizyta. Gospodarze otwarci, ciekawie opowiadający o swojej pracy. Wyczerpująco odpowiadali na wszystkie pytania."

 

Powiązane opinie: 
Profesjonalne przygotowanie począwszy od właściwie sformułowanej oferty poprzez proces rezerwacji i potwierdzenia. Duża ilość materiałów konferencyjnych.
Dyrektor, Prost-Key Packaging Sobolewscy Spółka Jawna, Badania materiałów do kontaktu z żywnością, kosmetykami i farmaceutykami, listopad 2016
Konferencja bardzo ciekawa, merytoryczna, poruszająca najważniejsze aspekty dotyczące rynku opakowań. Wiedza przekazywana w ciekawy sposób w formie teoretycznej i praktycznej. Dużo ciekawych przykładów z życia wziętych. Jakość usług oferowanych przez firmę MOVIDA oceniam bardzo wysoko. Bardzo dobre wyżywienie, miła i ciepła atmosfera. Dobre rozwiązanie z wieczorną kolacją integracyjną, dające możliwość poznania się i wymiany doświadczeń zawodowych.
Kierownik Działu Kontroli Jakości i Technologii, WPPH Elena Import-Export, Badania materiałów do kontaktu z żywnością, kosmetykami i farmaceutykami, listopad 2016
Profesjonalna, konkretna, rzeczowa konferencja wyczerpująca tematykę badań i bezpieczeństwa produktów przeznaczonych do kontaktu z żywnością. Jestem mile zaskoczona przebiegiem kolacji integracyjnej, która dała sposobność wymiany doświadczeń między uczestnikami w przyjemnej i nieoficjalnej atmosferze.
Kierownik Kontroli Jakości, Marcato Sp. z o.o., Badania materiałów do kontaktu z żywnością, kosmetykami i farmaceutykami, listopad 2016
Program konferencji spełnił moje oczekiwania. Prelekcje prowadzone w zrozumiały sposób pozwoliły na usystematyzowanie zdobytej dotychczas wiedzy w zakresie badań opakowań. Pojawiły się również zupełnie nowe dla mnie tematy. Krótko mówiąc – czas wykorzystany w wartościowy sposób. Miła i przyjemna atmosfera podczas kolacji, która dała możliwość porozmawiania o sprawach zawodowych i nie tylko.
NPD Manager, Graham Packaging Poland Sp. z o.o., Badania materiałów do kontaktu z żywnością, kosmetykami i farmaceutykami, listopad 2016
Wzorowa organizacja, świetny kontakt, pomoc w organizacji pobytu, interesujące tematy, wysoki poziom prelegentów, przydatne materiały, solidny zastrzyk wiedzy dotyczący badań materiałów. Kolacja integracyjna dała możliwość nawiązania relacji biznesowych i wymiany doświadczeń.
Specjalista ds. Jakości, Stora Enso Narew Sp z o.o., Badania materiałów do kontaktu z żywnością, kosmetykami i farmaceutykami, listopad 2016

Nasi partnerzy: