Annual Registration Summit, luty 2017

7-8 lutego 2017, Warszawa
Annual Registration Summit, luty 2017
Kategoria: 
Farmacja

W dniach 7-8 lutego 2017 r. w Warszawie w Warsaw Trade Tower odbył się XI Annual Registration Summit, najważniejsze w Polsce spotkanie przedstawicieli Regulatory.

Spotkali się tu, jak zawsze, przedstawiciele Regulatory, by podsumować rok miniony oraz poznać, omówić i ocenić sytuację rynku i jego perspektywy. Od paru lat to też unikatowe miejsce wymiany doświadczeń oraz możliwości poznania szerokiej perspektywy światowej i europejskiej obszaru Regulatory.

Rok 2017 niesie szereg istotnych zmian w branży. W Prawie Farmaceutycznym pojawi się wiele nowych regulacji, które rodzą wątpliwości, pytania i wiele emocji, których oczywiście nie zabrakło podczas ARS.

Przez minione dziesięć lat gościliśmy na spotkaniach ARS kilkuset Szefów Regulatory z najprężniej działających firm farmaceutycznych, przedstawicieli wszystkich istotnych dla branży urzędów i instytucji zarówno z Polski, jak i z Europy, gości z Polski, Europy i świata reprezentujących instytucje, stowarzyszenia branżowe oraz światowe koncerny. Przez te lata Annual Registration Summit wszedł na stałe do kalendarza Szefów Regulatory w Polsce i stał się najistotniejszym spotkaniem w branży.

Dbamy, by zapraszani Eksperci reprezentowali różnorodne firmy, o odmiennych uwarunkowaniach biznesowych i formule działania, tak, by przedstawiane spectrum doświadczeń było jak najbogatsze. Jak zawsze spotkali tu Państwo najważniejsze osoby z branży – od przedstawicieli agend rządowych, przez reprezentantów najważniejszych firm branży farmaceutycznej do uznanych autorytetów prawnych i ekspertów doradczych specjalizujących się w problematyce tego skomplikowanego rynku.

Konferencja uzyskała wiele pozytywnych opinii zarówno w aspekcie merytorycznym, jak i organizacyjnym. 

Bardzo dziękujemy Uczestnikom i Prelegentom za aktywny udział i wspólnie stworzoną, miłą atmosferę.

Powiązane opinie: 
Rzetelne i interesujące podsumowanie najważniejszych zmian w obszarze Regulatory. Doskonale dobrani prelegenci. Ciekawe prezentacje i świetnie przygotowane spotkanie.
Szef Działu Regulatory, Mylan Sp. z o.o., Annual Registration Summit, luty 2017
Spotkanie interesujące, dobrze zorganizowane.
Specjalista ds. Rejestracji, Farmaceutyczna Spółdzielnia Pracy GALENA, Annual Registration Summit, luty 2017
Doskonale dobrana tematyka spotkania łącząca poszczególne segmenty prawa farmaceutycznego i żywnościowego. Jak zwykle perfekcyjnie dobrani prelegenci pozwalający swoim przekazem rozszerzyć naszą wiedzę na temat przyszłości problemu. Ciekawe wystąpienie profesora Salvatore potwierdzające różne zmiany.
Ekspert ds. Rejestracji, Ethifarm Sp. z o.o. s.k., Annual Registration Summit, luty 2017

Nasi partnerzy:

قطعات موبایل خرید دامپ خرید لوپ دیجیتال آی سی هارد بی سیم بیسیم Google