PRODUCTION EXCELLENCE

Kategoria: 
Produkcja - Utrzymanie ruchu
Szanowni Państwo 

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu z serii „PRODUCTION EXCELLENCE”, które odbędzie się w dniach 10-11-12 marca 2020 roku w Legnicy.

Spotkanie poświęcimy omówieniu najlepszych praktyk w zarządzaniu produkcją: sprawdzone metody, doskonalenie zarządzania, nowoczesne narzędzia Przemysłu 4.0.

Porozmawiamy także o pracowniku. W jaki sposób rozwój technologiczny i konieczność ciągłych zmian wpływa na rolę i motywację pracownika produkcji? Czy w okresie ciągłych zmian istnieją nowoczesne metody weryfikacji wydajności pracownika?

Wdrożone z sukcesem rozwiązania pokażemy Państwu na żywo podczas PRODUCTION SESSION w zakładzie:

Głęboko merytoryczne zwiedzanie zakładu pozwoli nam przyjrzeć się procesowi produkcji w doskonale zarządzanym zakładzie produkcyjnym.

W przypadku pytań merytorycznych jestem do Państwa dyspozycji pod numerem 22 402 64 66 lub adresem jjagiello[at]movida.com.pl.

Serdecznie zapraszam!

Justyna Jagiełło

Project Manager

Izabella Kiriczok

Prezes

Atuty spotkania 
 • forum MASTERCLASS – EKSPERCI DLA EKSPERTÓW
 • NOWOCZESNE ZARZĄDZANIE produkcją
 • wdrożenie ROBOTYZACJI I AUTOMATYZACJI w zakładzie, NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA wspierające produkcję
 • CYBERBEZPIECZEŃSTWO produkcji
 • AUTOMATYZACJA i PRZEMYSŁ 4.0 – możliwości i ograniczenia
 • innowacyjne METODY MOTYWACJI pracownika
 • synergia CZŁOWIEK-MASZYNA
 • NAJLEPSZE PRAKTYKI i INSPIRACJE z rynku – zróżnicowane STUDIA PRZYPADKÓW, NIEOCZYWISTE ROZWIĄZANIA
 • owocne DYSKUSJE W GRONIE PRAKTYKÓW z największych firm produkcyjnych z całej Polski
 • biznesowo-integracyjne wieczory NETWORKINGOWE
Profil uczestników 

Nasze MASTERCLASS kierujemy do:

 • Dyrektorów i Managerów Zakładów Produkcyjnych
 • Dyrektorów i Kierowników Produkcji
 • Managerów ds. Lean
 • Kierowników ds. Planowania i Nadzoru Produkcji
 • Kierowników Działu Rozwoju
 • Koordynatorów Procesu
 • Managerów Inżynieringu
 • Inżynierów Produktu
 • Inżynierów Procesu
 • przedstawicieli kadry zarządzającej i osób odpowiedzialnych za nadzór nad systemami zarządzania 
Prelegenci 
Maciej Hope
Dyrektor Produkcji, Serpol Cosmetics Sp. z o.o., Sp.k
Od 2013 roku związany ze spółką Serpol-Cosmetics, gdzie piastował stanowiska związane z działami produkcyjnymi na poziomach niższego, średniego i wyższego szczebla zarządzającego. Z wykształcenia budowlaniec. 2 lata na stanowiskach kierowniczych jako inżynier budowy i kierownik robót budowlanych.
Mariusz Kozera
Dyrektor Produkcji, Kimball Electronics Poland Sp. z o.o.
Sprawuje funkcję Dyrektora Produkcji w firmie Kimball Electronics Poland w Tarnowie Podgórnym. Firma zajmuje się produkcją podzespołów elektronicznych i wyrobów medycznych na zlecenie dla branży Automotive, Medical, Safty oraz Industrial. W skład jego głównych obowiązków wchodzi zarządzanie produkcją, ze szczególnym naciskiem na implementacje w obszarze produkcji narządzi Lean Management. Z firmą jest związany od 2013 roku. Wcześniej Kierownik Działu Produkcji w Philips Lighting Electronics oraz Online Departament Manager w Europejskim Centrum Dystrybucji H&M. Mariusz Kozera jest absolwentem Politechniki Poznańskiej ze specjalnością elektroniki przemysłowej i informatyki w procesach biznesowych oraz Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu z psychologii zarządzania, controlingu oraz inwestycji kapitałowych. Ukończył Master of Business Administration na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Certyfikowany Project Menager oraz Coach International Coaching Community.
Marcin Pater
Inżynier Procesu, MEGATECH Industries Tomaszów Sp. z o.o.
Swoją karierę zawodową w branży Automotive rozpoczął 16 lat temu w firmie produkującej tapicerkę samochodową. Miał okazję pracować na wielu poziomach, zaczynając od produkcji, przez Brygadzistę, oraz Specjalistę ds. Produkcji. Aktualnie sprawuje funkcję Inżyniera Procesu. Przechodząc poszczególne etapy rozwoju zawodowego, zdobył praktyczną wiedzę w zakresie zarządzania różnorodnymi zespołami i projektami. Uczestniczył w projektach uruchomienia nowych linii produkcyjnych, jak również podczas optymalizacji i bilansowania produkcji seryjnych. Jest odpowiedzialny za wdrażanie automatyzacji w Zakładzie MEGATECH. Każdy nowy projekt stara się ocenić indywidualnie i wdrożyć w taki sposób aby był on korzystny dla wszystkich działów w Zakładzie.
Marcin Piechocki
Lean Manager, Serpol Cosmetics Sp. z o.o., Sp.k
Od samego początku swojej kariery zawodowej związany z sektorem FMCG. Posiada 15 letnie doświadczenie w firmach produkcyjnych głównie z branż spożywczej, meblarskiej i kosmetycznej (od roku ) w tym 5 lat w zakupach operacyjnych i strategicznych, 5 lat w zarządzaniu łańcuchem dostaw i 5 lat na stanowisku kierownika produkcji. Od roku zajmuje się zagadnieniami związanymi z Lean Manufacturing w firmie Serpol-Cosmetics sp. z o.o. Sp. K.
Alicja Piecyk
Quality Management in Supply Chain
Absolwentka Politechniki Wrocławskiej, wydziału Elektroniki i Telekomunikacji. Ukończyła studia podyplomowe MBA na uczelni Franklin University, Columbus Ohio. Od początku kariery zawodowej zajmuje się zarządzaniem jakością i produkcją, pracując nad synergią tych dwóch obszarów. W przedsiębiorstwach produkcyjnych z branży automotive pełniła funkcję Inżyniera Jakości, Kierownika ds. Jakości oraz Kierownika Operacyjnego. Pasjonatka pracy z ludźmi, rozwoju osobistego oraz metod ciągłego doskonalenia.
Grzegorz Szmigiel
Dyrektor Techniczny, Veracomp S.A.
Z branżą związany od 18 lat, od 15 lat specjalizuje się w zagadnieniach bezpieczeństwa sieciowego. Zarządza zespołem inżynierów. Wspiera Product Managerów w promowaniu produktów i realizacji projektów sprzedażowych. Zajmuje się wsparciem technicznym, doradza w zakresie rozwiązań bezpieczeństwa IT.
Szymon Trella
Koordynator Działu Produkcji, Dr.Oetker Polska Sp. z o.o.
Związany z firmą Dr. Oetker od 2009 roku. Karierę zaczynał od pracownika produkcji, brygadzisty oraz kierownika zmiany. Od 2014 roku odpowiedzialny za optymalizację procesów piekarniczych, wdrożenie 5S, SEMD, Warehouse Management na produkcji. Współtwórca wdrożenia szkoleń TWI, auditor ISO 9100, ISO 22000, propagator kultury jakości, Członek Zespołu Bezpieczeństwa Żywności.
Marlena Woźniak
Specjalista ds. Ciągłego Doskonalenia, Dr.Oetker Polska Sp. z o.o.
Inżynier mechatronik, kobieta renesansu i złota rączka w jednym. Swoją karierę zaczynała jako mechanik, naprawiając maszyny, a obecnie pracuje jako specjalista do spraw ciągłego doskonalenia w najsmaczniejszej firmie na północy kraju. W fabryce Dr. Oetker prowadzi z powodzeniem projekty optymalizacyjne oraz szkoli zespoły pracowników. Kocha swoją pracę. Na platformie LinkedIn dzieli się tipami dotyczącymi projektowania metodą Lean SCRUM. Znajdziecie tam nie tylko jej porady ale i rysunki ułatwiające zrozumienie narzędzi Lean. Poza tym uwielbia boks, karaoke i planszówki.
Marek Zieliński
Współzałożyciel i Dyrektor ds. Technologii, 10 Senses Sp. z o.o.
Posiada kilkanaście lat doświadczenia w pracy z problemami związanymi z danymi, data science, maszynowym uczeniem, sztuczną inteligencją oraz process miningiem. Przykładowe projekty jakimi się zajmował to: budowa rozwiązania wykorzystującego dane z czujników telemetrycznych, tworzenie narzędzi do analizy procesów operacyjnych na podstawie śladu cyfrowego, tworzenie architektury oraz procesów na potrzeby raportowania kontrolingowego. Jego celem jest, aby Polscy menadżerowie dysponowali pełną i łatwo dostępną informacją o danych (nawet tych mniej oczywistych) w przedsiębiorstwie oraz posiadali narzędzia, aby z tych danych skorzystać. Jest absolwentem Wydziału Fizyki Politechniki Warszawskiej na specjalizacji Fizyka Ciała Stałego oraz Polsko Japońskiej Akademii Technik Komputerowych na specjalizacji Hurtownie Danych.
Partnerzy 

Partner Merytoryczny:

Innowacyjna technika siedzeń na najwyższym poziomie.

SITECH Sp. z o.o. jest renomowaną spółką należącą do koncernu Volkswagen. Firma została założona w 1998 roku w Polkowicach i zatrudnia blisko 2000 pracowników. Spółka specjalizuje się w produkcji metalowych stelaży siedzisk samochodowych do wybranych modeli samochodów takich marek jak: Volkswagen, Audi, Volkswagen Samochody Użytkowe, Skoda, Seat oraz Porsche. Do takich modeli jak VW Crafter oraz VW Amarok produkuje kompletne siedzenia.

SITECH Sp. z o.o. tworzą trzy zakłady produkcyjne – w Polkowicach, Głogowie oraz we Wrześni, a także Biura Badań i Rozwoju w Polkowicach i we Wrocławiu. Firma prowadzi działalność na terenie Polski, a jej produkty trafiają na rynek globalny, m.in. do Czech, Hiszpanii, Argentyny, Niemiec, Rosji, RPA, Chin, Słowacji, Węgier.

W zarządzaniu wspierają ją certyfikowane systemy zarządzania, takie jak ISO 9001, IATF 16949, ISO 14001, BS OHSAS 18001, ISO 50001, IQ NET, AEO, a posiadane przez nią prestiżowe nagrody i wyróżnienia potwierdzają dbałość o procesy, które gwarantują wysoką jakość produktów SITECH.

Przedsiębiorstwo specjalizuje się w następujących procesach produkcyjnych: tłoczenie, spawanie, lakierowanie, montaż oraz tapicerowanie. Na terenie zakładu w Polkowicach znajduje się Centrum szkoleniowe, w skład którego wchodzi Centrum Lean oraz Centrum treningu i ergonomii.

 

STREFA INNOWACYJNYCH ROZWIĄZAŃ:

     

 

PARTNERZY MEDIALNI:

           
           
                         

 

Warunki uczestnictwa 
 • Po otrzymaniu formularza organizator prześle potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia
 • Opłata za spotkanie obejmuje dokumentację, posiłki i napoje. Cena nie zawiera kosztów noclegu oraz parkingu.
 • W przypadku odwołania zgłoszenia w terminie krótszym niż 14 dni przed rozpoczęciem spotkania wpłata na poczet uczestnictwa nie podlega zwrotowi. Nieodwołanie uczestnictwa i nie wzięcie udziału w spotkaniu spowoduje obciążenie pełnymi kosztami uczestnictwa.
 • Rezygnacja z udziału na 14 dni przed rozpoczęciem spotkania powoduje powstanie zobowiązania pokrycia pełnych kosztów udziału na podstawie faktury Organizatora. Odwołanie zgłoszenia wymaga formy pisemnej i zostanie potwierdzone przez Organizatora.
 • W każdym momencie można wyznaczyć zastępstwo. Należy wówczas niezwłocznie powiadomić Organizatora.
 • Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania spotkania i zmian w programie z przyczyn niezależnych od Organizatora. W przypadku odwołania spotkania koszty uczestnictwa zostaną zwrócone lub zaproponowany zostanie udział w innym spotkaniu, konferencji lub seminarium.
 • Podając w formularzu adres e-mail wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji od MOVIDA Sp. z o.o. s.k.
Opiekę nad Państwa zgłoszeniem sprawuje 

Grzegorz Adamiak

Key Account Manager
gadamiak[at]movida.com.pl
tel. +48 22 696 74 82

Krzysztof Bargieł

Key Account Manager
kbargiel[at]movida.com.pl
tel. +48 22 696 74 82

 

Powiązane wydarzenia: 

Nasi partnerzy: