ANNUAL REGULATORY SUMMIT, luty 2019

Kategoria: 
Farmacja
Szanowni Państwo 

Mam ogromną przyjemność zaprosić Państwa na kolejny Annual Regulatory Summit, najważniejsze w Polsce spotkanie przedstawicieli Regulatory, które odbędzie się w Warszawie, w dniach 26-27 lutego 2019 r.

Przez minione dziesięć lat gościliśmy na spotkaniach ARS kilkuset Szefów Regulatory z najprężniej działających firm farmaceutycznych, przedstawicieli wszystkich istotnych dla branży urzędów i instytucji zarówno z Polski, jak i z Europy, gości z Polski, Europy i świata reprezentujących instytucje, stowarzyszenia branżowe oraz światowe koncerny oraz kwiat polskich doradców i prawników o najwyższych kompetencjach, wiedzy i doświadczeniu. Przez te lata ARS wszedł na stałe do kalendarza Szefów Regulatory w Polsce i stał się najistotniejszym spotkaniem w branży. Podtrzymując tę tradycję zaprosiliśmy do udziału w spotkaniu wyjątkowych gości – jestem przekonana, że tegoroczne grono prelegentów sprawi, iż uznają Państwo swoją obecność na ARS za konieczną.

ARS – Annual Registration Summit to spotkanie doskonale Państwu znane. W lutym przyszłego roku spotkają się tu, jak zawsze, przedstawiciele Regulatory, by podsumować rok miniony oraz poznać, omówić i ocenić sytuację rynku i jego perspektywy. Od paru lat to też unikatowe miejsce wymiany doświadczeń oraz możliwości poznania szerokiej perspektywy światowej i europejskiej obszaru Regulatory.

Jak zawsze spotkają tu Państwo najważniejsze osoby z branży – od przedstawicieli agend rządowych, przez reprezentantów najważniejszych firm branży farmaceutycznej do uznanych autorytetów prawnych i ekspertów doradczych specjalizujących się w problematyce tego skomplikowanego rynku.

W przypadku jakichkolwiek pytań odnośnie programu konferencji jestem do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu (022) 626 02 62 lub adresem poczty: sekretariat[at]movida.com.pl.

Serdecznie zapraszam,

Izabella Kiriczok
Prezes

 

Kluczowe tematy 

O czym będziemy rozmawiać?

 • sytuacja na rynku farmaceutycznym z punktu widzenia wiodących w branży instytucji
 • europejska perspektywa prawna i funkcjonalna rynku, strategie, zmiany, działania
 • zmiany legislacyjne istotne dla sektora farmaceutycznego – analiza, podsumowanie, perspektywy
 • nowelizacja ustawy prawo farmaceutyczne – znaczenie praktyczne
 • pierwsze doświadczenia dotyczące serializacji oraz statystyki, analiza i inne informacje dotyczące zapobiegania wprowadzaniu do obiegu sfałszowanych produktów leczniczych
 • BREXIT – konsekwencje dla rynku farmaceutycznego i jak się na nie przygotować
 • zmiany na rynku aptecznym w kontekście m. in. nowelizacji przepisów o kontroli sprzedaży przez internet
 • suplementy diety i żywność specjalnego przeznaczenia medycznego – porządkowanie rynku
Profil uczestników 

W spotkaniu wezmą udział:

 • przedstawiciele najważniejszych dla branży urzędów oraz instytucji
 • wybitni eksperci z wiodących firm doradczych i kancelarii prawnych
 • przedstawiciele Elity Regulatory
Opiekę nad Państwa zgłoszeniem sprawuje 
Justyna Jagiełło
Key Account Manager

jjagiello[at]movida.com.pl
tel.: (+48 22) 403 84 66
fax: (+48 22) 626 81 38

 

Nasi partnerzy: