Aktualności

12.07.2019
W pierwszym etapie tegorocznej edycji wzięła udział rekordowa liczba prawie 1000 uczestników. Do finału przeszło 50 osób. Mistrzem Kadry BHP 2019 został Janusz Dorochowicz, specjalista ds. bhp z Warszawy. Drugie miejsce zajęła Wioleta Witosz, a na trzecim uplasowała się Roksana Opasiak.
24.05.2019
Rozpoczęło się wielkie odliczanie V Mistrzostw Kadry BHP. Tylko do niedzieli 26 maja można wziąć udział w I etapie konkursu, do którego dołączyło już prawie 700 osób. Na zwycięzcę czeka tytuł Mistrza Kadry BHP i atrakcyjne nagrody.
06.05.2019
7 maja 2019 roku startuje V edycja ogólnopolskiego konkursu skierowanego do specjalistów bhp oraz wszystkich zainteresowanych tematyką z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Konkurs organizuje Koalicja Bezpieczni w Pracy. MOVIDA po raz kolejny partnerem tego wydarzenia.